Catering na pikniku pracowniczym

Catering na pikniku firmowym

Catering na fajny piknik firmowy to przede wszystkim smaczne, świeże i ciepłe jedzenie, które serwowane jest uczestnikom spotkania. Jedzenie serwowane na pikniku to mała resturacja w plenerze. Jedzenie smakuje wtedy lepiej, przyjemne otoczenie, zieleń i świeże powietrze wyostrzają apetyt. Standardem są przysmaki z grilla serwowane na bieżąco, mięsko w doskonałych marynatach, suróweczki, buraczki, musztarda i inne super dodatki. Oprócz tego serwujemy dania kuchni wegańskiej i wegetariańskiej, które również cieszą się ogromną popularnością. Dla dzieci mamy super zestawy, które zarówno formą podania jak i kompozycją, będą zachęcać do jedzenia. Mamy również doskonałą Cafeterię, w której spróbujecie doskonałej włoskiej kawy z syropem lub bez, a także Babycino dla wszystkich maluchów spragnionych pysznego mleczka. Na polepszenie apetytu serwujemy doskonałe drinki, mamy wybór piw i lemoniad. Na koniec deser lody, gofry i sałatki, ale …zapytaj nas o naszą sezonową ofertę najlepszego piknikowego menu!

zamów catering na piknik firmowy
zamów jedzenie na event firmowy

Catering, czyli jak smacznie karmić na fajnym pikniku firmowym

Jak zaplanować menu?

desery na pikniku firmowym
Kawiarnia pod Chmurką
Napoje bezalkoholowe sprawdzają się zwłaszcza kiedy pogoda na pikniku dopisuje, a ilość atrakacji jest spora. Każdy lubi coś innego. W naszej Kawiarence serwowane są doskonałe kawy i herbaty, zimne herbaty (ice tea), wody smakowe i domowe lemoniady. A może napoje gazowane? No trudno, dziś nie musi być zdrowo...:) To co? Wolisz bardziej Coca-Colę czy Pepsi?
Piwo i alkohole na pikniku firmowym
Pyszna karkówka, bułeczka i sałatka i do tego...czego byś się napił? Piwo z kija, piwo kraftowe, piwo bezalkoholowe lub smakowe? Co lubisz popijać najbardziej? A może dobry drink? W piknikowym klimacie najlepiej smakują takie na bazie mocno schłodzonych napoi alkoholowych i zimnych dodatków. Wszystko co mamy w ofercie dostosowujemy do Twojego budżetu, wieku i preferencji uczestników. W ofercie mamy piwa beczkowe, ale też największe klasyki piw kraftowych.
Przekąski i przystawki, kuchnie świata
Lubisz jeść, lubisz poznawać nowe smaki, a może masz ochotę na niesamowite nowe smakowe doznania? Na pikniach może zaserwować przysmaki i przekąski regionalne, kuchnię tradycyjną, a także niesamowitą ilość przekąsek i przystawek, a także dań z całego świata, które urozmaicą serwowane dania i urozmaicą doznania smakowe. To też otwarcie na świat, szkoła tolerancji, a jednocześnie poznanie potraw, które pomimo egzotycznych korzeni i składników, mogą na stale zagościć w Twoim domowym menu.
Scroll to Top